PIOTR MACIEJEWSKI I PAWEŁ KORNOSZ, CZŁONKOWIE ZARZĄDU INDREAMS SP Z O.O. SP. K.

in-dreams-logoW imieniu Indreams spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w Warszawie (dawniej: Indreams Sp. z o.o. w Warszawie) informujemy, że na nasze zlecenie prawnicy Kancelarii Pałucki Trusiński realizowali od strony prawnej projekt zmian właścicielsko- organizacyjnych, w tym również przekształcenie spółki z o.o. w spółkę komandytową.

Podczas realizacji powyższego zadania zespół Kancelarii wykazał się najwyższym profesjonalizmem, umiejętnością prowadzenia złożonych gospodarczo projektów, elastycznością i zdolnością współdziałania z klientem, a także wszechstronną znajomością branży.

Kancelaria wspiera prawnie również bieżącą działalność naszej spółki, zajmując się opiniowaniem i analizowaniem umów zawieranych z kontrahentami, bierze udział w negocjacjach, a także optymalizuje podatkowo operacje gospodarcze spółki.

Nie sposób pominąć osobistego zaangażowania zespołu Kancelarii podczas wykonywanej obsługi oraz dbałości o interes klienta.

W związku z powyższym z przyjemnością potwierdzamy, że usługi wykonywane przez Kancelarię Pałucki Trusiński są świadczone na najwyższym poziomie i polecamy ją jako rzetelnego partnera prawnego.